Przyszły rok będzie upływał w melodii pogłębiania się kryzysu w Europie, a pierwsze skrzypce będzie dzierżyła stolica makaronu. Dla tego życzę wszystkim bloggerom i czytelnikom na święta i przyszły trudny 2012 rok aby wasze oszczędności zachowały swoją wartość a inwestycje były zawsze trafione. 

Na koniec zapraszam do przeczytania ciekawego wpisu Prognozy na 2012 rok.
Jeśli chodzi o prognozy prof. Rybińskiego to zgadzam się z nimi w 99% nie licząc tej dotyczącej Hanki Mostowiak :).


Tematyka inwestycji w złoto i srebro, ale i wszystkich rodzajów inwestycji alternatywnych jest dalej rozwijana na stronie inwestycjealternatywne.net. Zapraszam Cię do przeczytania artykułów dotyczących np inwestowania w apartamenty typu condohotel, być może zainteresują cię komentarze pod innym artykułem gdzie zastanawiamy się czy warto brać kredyt na mieszkanie pod wynajem.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie sztuka, piękno i prestiż idą w parze z korzystną lokatą kapitału. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z materialnym przedmiotem inwestycji - dlatego tematy takie jak: fundusze hedgingowe, private equality czy produkty strukturyzowane nie będą głównym nurtem tego serwisu.

Serwis inwestycje alternatywne pełni funkcję poradnika skierowanego do początkujących inwestorów, opisuje rynek i niuanse inwestycji alternatywnych, przedstawia sylwetki najsławniejszych inwestorów i specjalistów rynku inwestycji alternatywnych.

Post comment


− 7 = jeden

Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Najnowsze wpisy

Tagi

Archiwa

Zastrzeżenia prawne

Pamiętaj inwestując ryzykujesz na własną odpowiedzialność.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) .

Autor zastrzega sobie prawo selekcji i publikowania wybranych komentarzy i nie odpowiada za treść reklam, lubię powietrze.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Warto odwiedzić: inwestycje alternatywne

Najlepsze niepubliczne przedszkole Swarzędz - ciekawe zajęcia edukacyjne.